Dorośli

Grupowe kursy dla dorosłych

OFEROWANE JĘZYKI:     ANGIELSKINIEMIECKIHISZPAŃSKI

W naszej szkole nauka języka obcego jest dla pasją, a nie żmudnym obowiązkiem. W trakcie kursów łączymy kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów. Ważne jest dla nas indywidualne podejście, dlatego dobierając metody zwracamy szczególną uwagę na predyspozycje, uzdolnienia każdego kursanta oraz jego osobowość.

Metoda komunikatywna zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania, pisania i gramatyki. Nacisk na kursie jest kładziony na stworzenie naturalnych sytuacji sprzyjających komunikacji.

Metoda bezpośrednia pozwala uczyć się języka angielskiego w sposób maksymalnie zbliżony do tego w jaki uczy się języka ojczystego. Nauczyciel komunikuje się w języku angielskim, często powtarzając nowe słowa i wyrażenia. Uczniowie najpierw słuchają, potem powtarzają i stopniowo zaczynają samodzielnie używać poznane słowa i zwroty  z czasem zaczynają budować coraz bardziej złożone zdania i konstrukcje językowe.

Metoda dramy pozwala zaktywizować słuchaczy poprzez odgrywanie ról i scenek sytuacyjnych w dialogach i symulowanie naturalnych sytuacji z życia codziennego (np. robienie zakupów).

Na jakich poziomach?

Pracujemy z uczniami, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka obcego, jak i również na wysokich poziomach umiejętności językowych, przygotowując osoby chętne do uzyskania Międzynarodowych Certyfikatów Językowych. Od wielu lat jesteśmy jednym z największych w naszym regionie Centrów Przygotowujących do  uzyskania Certyfikatów CAMBRIDGE.

Nasze programy nauczania są starannie przemyślane i sprytnie łączą cele edukacyjne. Rozwijając słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie kładziemy jednocześnie nacisk na zdolność formułowania i wyrażania niezależnych sądów i opinii. Skupiamy się również na praktycznych umiejętnościach, np. umiejętności publicznego prezentowania swoich prac i poglądów. Dzięki pracy zespołowej i zadaniom grupowym rozwijamy zdolności interpersonalne, umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.

Nasz sukces jest możliwy, gdyż w trakcie kursu na bieżąco rozmawiamy z uczniami, wyznaczamy wspólne cele i efektywne sposoby ich osiągnięcia. Nieustannie ich inspirujemy i motywujemy. Nasi uczniowie są świadomi dokąd zmierzają i dlaczego to robią.

CENNIK

PROMOCJA WRZEŚNIOWA!

W PROMOCJI WRZEŚNIOWEJ 
DO 175* PLN TANIEJ!
(* rabat dla osób wpłacających za kurs 
jednorazowo, które kontynuują 
naukę i posiadają KDR)
KURSY STACJONARNE

Rodzaj kursu Ilość godzin Rata bez zniżek Rata w promocji
Poziom A1-B1
 30 lekcji (45min) 160 PLN  155 PLN
Poziom B2
30 lekcji (60min) 200 PLN 195 PLN
KURSY ONLINE

Rodzaj kursu Ilość godzin Rata bez zniżek Rata w promocji
Poziom A1-B1
 30 lekcji (45min) 130 PLN  125 PLN
Poziom B2
30 lekcji (60min) 170 PLN 165 PLN
DODATKOWE JEDNORAZOWE RABATY 
ODLICZANIE OD CAŁEJ ŁĄCZNEJ 
KWOTY ZA KURS (10 RAT):
-------------------------------------------------------
NOWY UCZEŃ = 25 PLN
KARTA DUŻEJ RODZINY = 25 PLN
KONTYNUACJA NAUKI = 50 PLN
WPŁATA JEDNORAZOWA = 50 PLN 

ZDECYDOWANY?

ZAPISUJĘ SIĘ NA KURS!

(Tylko nowi klienci SSJN. Aktualni uczniowie proszeni są o kontakt telefoniczny lub e-mail: sekretariat@naczynscy.pl w celu podpisania kontynuacji umowy!)

Szczegóły Kursu:
  • Kurs prowadzimy w okresie od drugiej połowy września 2023 do początku czerwca 2024
  • Liczba zajęć w roku: 30 lekcji
  • Liczba osób w grupie: minimum 3 osoby
  • Czas trwania zajęć:
  • 1 x 45 minut /tydzień poziom A1-B1
  • 1 x 60 minut /tydzień poziom B2
  • Ilość rat w ciągu roku: 10 rat
  • Z każdych zajęć przygotowane jest nagranie w formie pliku mp3 a materiały dydaktyczne dostępne są za pomocą Platformy Edukacyjnej.
KURS STACJONARNY
(w przypadku nieobecności 
transmisja na "żywo" z klasy)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress