Cennik Dorośli

Cena bez zniżek trybu 45 min:
10 rat po 160 PLN
lub jednorazowo 1.600 PLN
-------------------------
Cena bez zniżek trybu 60 min:
10 rat po 190 PLN
lub jednorazowo 1.900 PLN

Jak wyglądają kursy?

W naszej szkole nauka języka obcego jest dla pasją, a nie żmudnym obowiązkiem. W trakcie kursów łączymy kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów. Ważne jest dla nas indywidualne podejście, dlatego dobierając metody zwracamy szczególną uwagę na predyspozycje, uzdolnienia każdego kursanta oraz jego osobowość.

Metoda komunikatywna zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania, pisania i gramatyki. Nacisk na kursie jest kładziony na stworzenie naturalnych sytuacji sprzyjających komunikacji.

Metoda bezpośrednia pozwala uczyć się języka angielskiego w sposób maksymalnie zbliżony do tego w jaki uczy się języka ojczystego. Nauczyciel komunikuje się w języku angielskim, często powtarzając nowe słowa i wyrażenia. Uczniowie najpierw słuchają, potem powtarzają i stopniowo zaczynają samodzielnie używać poznane słowa i zwroty  z czasem zaczynają budować coraz bardziej złożone zdania i konstrukcje językowe.

Metoda dramy pozwala zaktywizować słuchaczy poprzez odgrywanie ról i scenek sytuacyjnych w dialogach i symulowanie naturalnych sytuacji z życia codziennego (np. robienie zakupów).

Na jakich poziomach?

Pracujemy z uczniami, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka obcego, jak i również na wysokich poziomach umiejętności językowych, przygotowując osoby chętne do uzyskania Międzynarodowych Certyfikatów Językowych. Od wielu lat jesteśmy jednym z największych w naszym regionie Centrów Przygotowujących do  uzyskania Certyfikatów CAMBRIDGE.

Nasze programy nauczania są starannie przemyślane i sprytnie łączą cele edukacyjne. Rozwijając słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie kładziemy jednocześnie nacisk na zdolność formułowania i wyrażania niezależnych sądów i opinii. Skupiamy się również na praktycznych umiejętnościach, np. umiejętności publicznego prezentowania swoich prac i poglądów. Dzięki pracy zespołowej i zadaniom grupowym rozwijamy zdolności interpersonalne, umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.

Nasz sukces jest możliwy, gdyż w trakcie kursu na bieżąco rozmawiamy z uczniami, wyznaczamy wspólne cele i efektywne sposoby ich osiągnięcia. Nieustannie ich inspirujemy i motywujemy. Nasi uczniowie są świadomi dokąd zmierzają i dlaczego to robią.

Szczegóły Kursu:
  • Kurs prowadzimy w okresie od drugiej połowy września 2024 do początku czerwca 2025
  • Liczba zajęć w roku: 30 lekcji
  • Liczba osób w grupie: minimum 3 osoby
  • Czas trwania zajęć:
  • 1 x 45 minut /tydzień poziom A1-B1
  • 1 x 60 minut /tydzień poziom B2-C1
  • Ilość rat w ciągu roku: 10 rat
  • Z każdych zajęć przygotowane jest nagranie w formie pliku mp3 a materiały dydaktyczne dostępne są za pomocą Platformy Edukacyjnej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress