Zdobądź z nami swój paszport do przyszłości!

Kochani! Pojawimy się w większości szkół średnich i podstawowych w Naszym Powiecie, aby zachęcić Was do zdobywania Międzynarodowych Certyfikatów Językowych. Zadzwoń lub do napisz, a pojawimy się również w TWOJEJ SZKOLE! !

REJESTRACJA NA EGZAMIN PRÓBNY

Już od wielu lat dzięki ścisłej współpracy Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY oraz władz Powiatu Lublinieckiego w naszym regionie popularyzowane są Międzynarodowe Certyfikaty Językowe CAMBRIDGE, najpopularniejsze na świecie egzaminy weryfikujące znajomość języka angielskiego. Każdego roku w czerwcu, blisko 100 osób z terenu naszego powiatu i okolic, zdaje ten elitarny egzamin, w specjalnych sesjach przeprowadzanych przez Państwa Anitę i Mikołaja Naczyńskich oraz Centrum Egzaminacyjne CAMBRIDGE na terenie wybranych szkół średnich, uzyskując certyfikaty językowe, będące swoistym paszportem do przyszłości.

Egzaminy CAMBRIDGE odzwierciedlają poziom biegłości językowej przyjętej i zatwierdzonej przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego. Warto podkreślić, iż może w nich wziąć udział każdy chętny, dzieci, młodzież, dorośli czy też seniorzy i to na każdym poziomie zaawansowania.

Od stycznia 2024 r. właściciele Sieci Szkół, w ramach przybliżenia tematyki nowoczesnych metod nauczania, postanowili przeprowadzić bezpłatną akcję edukacyjną, promująca zdobywanie Międzynarodowych Certyfikatów Językowych. W trakcie akcji zostaną odwiedzone wybrane szkoły średnie i podstawowe z terenu powiatu, w których przeprowadzone będą prezentacje poszczególnych egzaminów, ich poziomów trudności, testów pisemnych i ustnych oraz testów audio, tak by uczniowie dokładnie wiedzieli czego wymaga się od nich w trakcie certyfikacji językowej.

Do tej pory takie akcje promocyjne, ze względu na spore wymogi organizacyjne, kierowaliśmy wyłącznie do naszych uczniów. W chwili obecnej zainteresowanie tematyką Certyfikatów Międzynarodowych, otwierających drogę do studiowania na dobrych uczelniach w kraju, czy też za granicą, jest tak duże, że spróbujemy przeprowadzić je dla wszystkich chętnych uczniów z naszego Powiatu. Wystarczy, że zainteresowane szkoły średnie bądź podstawowe skontaktują się z nami i zaproszą do wizyty a z pewnością ustalimy termin prezentacji” – mówi Mikołaj Naczyński, właściciel Sieci Szkół.

Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY pod patronatem Starosty Powiatu Lublinieckiego Joachima Smyły, który od samego początku jest wielkim entuzjastą promowania tej szczytnej idei, nie tylko wspiera i przygotowuje kandydatów do egzaminów ale również organizuje co roku uroczyste Gale Wręczenia Certyfikatów CAMBRIDGE dla laureatów tych najpopularniejszych na świecie egzaminów językowych celebrując ich sukces. NACZYŃSCY to największa w Naszym Powiecie szkoła językowa, posiadająca co roku rzesze ponad 1.000 wiernych kursantów, ucząca już kolejne pokolenia swoich pierwszych uczniów, którzy teraz jako rodzice przyprowadzają na lekcje własne dzieci.

Ponad dwadzieścia dwa lata temu, będąc młodym małżeństwem założyliśmy naszą wymarzoną szkołę. Żona, będąc filologiem i językowcem, budowała kadrę i tworzyła nowoczesne, autorskie metody nauki. Ja znów będąc managerem i informatykiem z wykształcenia, zapewniłem jej sprawne działanie w zakresie finansów, kwestii prawnych czy też nowoczesnych technologii nauczania. Mieliśmy też dużo szczęścia do świetnych ludzi, z którymi ją współtworzyliśmy. Przez lata udało się nam nie tylko nauczyć języków obcych tysiące osób, ale co najważniejsze, stworzyć szkołę posiadającą prawdziwą renomę, szacunek i uznanie słuchaczy. Trzeba jednak pamiętać, że nasz sukces nie byłby możliwy gdyby nie pasja, ciężka praca i entuzjazm wszystkich naszych pracowników – mówi Mikołaj Naczyński i dodaje: Wierzę w to, że dobra firma powinna być jak dobre małżeństwo i stanowić połączenie zaufania, wiedzy i świetnego zarządzania. Cieszymy się, że po tych latach możemy powiedzieć, że nam się to udało. Stale jednak musimy się rozwijać i stawiać sobie coraz trudniejsze wyzwania, aby poziom naszej pracy ciągle rósł, bo dobrą markę i zaufanie klientów buduje się latami.”

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych już dziś do śledzenia i udziału w tej bezpłatnej akcji edukacyjnej. Pamiętajcie, że warto się rozwijać i poszerzając swoje horyzonty zdobywać Międzynarodowe Certyfikaty CAMBRIDGE będące niewątpliwie paszportem do przyszłości.

                                                                                                                                                      Anita i Mikołaj Naczyńscy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress