Kadra

mgr Mikołaj Naczyński

Właściciel Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY

Założyciel i twórca szkoły. Z wykształcenia informatyk-ekonomista oraz manager z zakresu Zarządzania Oświatą. Uczestniczy i współtworzy każdy aspekt działania placówki, wyznaczając kierunki realizacji i jej rozwoju. Zwolennik nowoczesnych metod nauczania i cyfryzacji procesów poznawczych. Autor i koordynator realizowanych przez szkołę językowych projektów szkoleniowych z funduszy Unii Europejskiej i budżetu państwa.

mgr Anita Naczyńska

Właścicielka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY

Założycielka szkoły, jest wszechstronnie doświadczoną, wieloletnią wykładowczynią języka angielskiego, która przez lata pracy doskonaliła i unowocześniała swoje Autorskie Metody Nauczania, doprowadzając ich jakość i poziom prawie do perfekcji. W procesie nauczania również nadzoruje, wspomaga oraz ocenia pracę kadry lektorskiej. Aktualnie oprócz prowadzenia Naszej Placówki mgr Anita Naczyńska pełni również zaszczytną funkcję Przewodniczącej Komisji Edukacji Rady Powiatu Lublinieckiego.

mgr Katarzyna Nowak

Dyrektor metodyczna, lektor j.angielskiego i j.niemieckiego

Koordynator kursów językowych we wszystkich filiach Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Lektor języka angielskiego i niemieckiego. Cierpliwa, pomysłowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Starannie krok po kroku prowadzi swoich uczniów, zarówno dzieci jak i dorosłych, przez tajniki języka obcego. To perfekcjonistka w każdym calu. Z niezwykłą starannością i wielką pasją przygotowuje i prowadzi swoje zajęcia, bo jak sama mówi „Robię to, co kocham i staram się to robić jak najlepiej potrafię”.

mgr Paulina Dachowicz

Lektor j.angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej i podyplomowych studiów z zakresu tłumaczeń. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem, bo uczyć oznacza dla niej jednocześnie rozwijać własną kompetencję językową. W obecnych czasach liczy się przede wszystkim komunikacja, dlatego też swoje zajęcia opiera na rozwijaniu sprawności mówienia. Satysfakcję sprawia jej zadowolenie kursantów z postępów w nauce.

mgr Olga Strużyk

Lektor j.angielskiego

Lektor języka angielskiego, ukończyła studia magisterskie z tłumaczeń w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Jest osobą ambitną, która dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów. Chętnie dzieli się wiedzą i z satysfakcją, obserwuje osiągnięcia uczniów. Prowadzenie zajęć to dla niej również ciągłe sprawdzanie się i doskonalenie metod i technik nauczania.

mgr Anna Mateja

Lektor j.angielskiego

Dyplomowany nauczyciel języka angielskiego. Ukończyła studia na kierunku Filologia Angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Opolskim. Ceni młodzież i lubi z nią pracować, czym zajmuje się od dwudziestu lat. Niezmiennie fascynuje ją bogactwo języka angielskiego i różnorodność kultury krajów obszaru anglojęzycznego.

mgr Katarzyna Bugno

Lektor j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim, nauczyciel języka angielskiego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Zafascynowana kulturą Wielkiej Brytanii, spędziła tam 2 lata szlifując język i poznając ten piękny kraj. Energiczna i optymistyczna, satysfakcję czerpie z sukcesów swoich uczniów. W nauczaniu główny nacisk kładzie na komunikację i poszerzanie wiedzy swoich uczniów z zakresu kultury krajów anglojęzycznych.

mgr Katarzyna Małek

Lektor j.angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej, doświadczony lektor i wieloletni nauczyciel języka angielskiego. Energiczna, optymistycznie nastawiona do nowych wyzwań. Chętna do przekazywania swojej wiedzy i kreatywności do nauki i poszerzania umiejętności językowych.

Izabela Szleper

Lektor j. angielskiego

Osoba komunikatywna, otwarta oraz optymistyczna i pracowita.  Zafascynowana kulturą anglo-saską, nie tylko językiem, ale również historią i zwyczajami.  12 lat spędzonych na Wyspach Brytyjskich pozwoliło jej na praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych oraz na ich doskonaleniu. Pobyt i życie w Anglii były wspaniałą i wyjątkową okazją do bezpośredniej komunikacji i stałej konfrontacji językowej w sytuacjach, które spotykacją nas na co dzień.Tą wiedzą bardzo chętnie podzieli sie z tymi,którzy mają chęci poszerzać swoje horyzonty poprzez naukę języków obcych.

Drew Gurewitz

Lektor j. angielskiego

With over two decades in corporate America, in such capacity as corporate fitness, training, communications and management.  Additionally, I held a ten-year appointment as Professor at California State University Department of Engineering.  In late 2015, my wife and I decided to move to Poland in order to expand our international corporate eLearning business and to be closer to family.  With a love for history and travel, living in Eastern Europe affords the location and adventure we desire.  A chance to meet new people, a new language and its rich heritage is what makes Poland very exciting for us.  We have lived many places; from across the US, down in Central America and now Europe, we have finally found our home. To learn more – please see this short “Meet Drew” video: http://idrewski.com/etc/MeetDrewNew.mp4

Julia Naczyńska

Lektor j.angielskiego

Studentka filologii angielskiej i hiszpańskiej. Optymistycznie nastawiona do życia, cierpliwa, kreatywna, oraz otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania. Pasjonatka nauki języków, jak i ich nauczania. Stawiająca jako nadrzędna wartość zadowolenie ucznia i progres w jego nauce. "Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to, kim Cię uczyni."

Aleksandra Budzyn

Lektor j.angielskiego

Ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską. Jest osobą kreatywną, pomysłową, pozytywnie nastawioną do świata. Uważa, że języka obcego warto uczyć się w każdym wieku. Nie boi się nowych wyzwań, a każde powierzone jej zadanie wykonuje z pełnym zaangażowaniem oraz precyzją. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, a ogromną satysfakcję sprawia jej możliwość dzielenia się wiedzą przy jednoczesnej zabawie. Ponadto uważa, iż człowiek uczy się całe życie, dlatego systematycznie poszerza swoją wiedzę.

mgr Angelika Kabus

Lektor j.niemieckiego

Absolwenta Filologii germańskiej o ukończonej specjalizacji: nauczyciel języka niemieckiego oraz polskiego. Stypendium odbyte w Niemczech dało jej możliwość bezustannego obcowania z językiem niemieckim oraz zdobycie umiejętności językowych, które są przekazywane uczniom krok po kroku. Wychodzi z założenia, że nauczać należy nie tylko słowem, czynem, ale przede wszystkim sercem. Stara się pogłębiać swoją wiedzę nie tylko językową, ale i życiową, gdyż jak sama twierdzi „Człowiek uczy się przez całe życie”.

Katarzyna Tarara

lektor j. niemieckiego

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą. Nauczyciel dyplomowany języka niemieckiego z 20-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na komunikację oraz doskonalenie metod nauczania. Kreatywna i zaangażowana w pracę z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Jej motto życiowe to: “Greife den Augenblick, er kehrt nie zurück! - Chwytaj chwilę, ona nigdy nie wraca!”

mgr Aleksandra Konicka-Dylka

Lektor j.niemieckiego i j.angielskiego

Języki obce jak i praca z ludźmi są jej pasją, dlatego zgodnie z wykształceniem pracuje jako lektor obu języków. Zdobytą w Niemczech podczas stypendium wiedzę o języku i kulturze skrupulatnie i z poświęceniem przekazuje swoim uczniom. W nauczanie wkłada całą energię i pasję, a zajęcia prowadzi kreatywnie i aktywizująco. Praca z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi daje jej mnóstwo satysfakcji i dzięki niej spełnia się zawodowo.

mgr Anna Plonka

Lektor j. rosyjskiego

Absolwentka Filologii Wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Opolskim. Wieloletni nauczyciel języka polskiego i rosyjskiego. Kocha uczyć innych, co potwierdza długi staż w nauczycielstwie. Językiem rosyjskim i kulturą Rosji pasjonowała się od najmłodszych lat. Obecnie swoją pasję pragnie przelać na uczniów i kursantów. Języki obce traktuje jako jedno z najważniejszych ogniw w edukacji i życiu każdego człowieka. Twierdzi , tak jak Johann Wolfgang Goethe, „Tyle razy jesteś człowiekiem, ile znasz języków obcych”.

mgr Katarzyna Skruszewicz-Tobiasz

Lektor j.rosyjskiego

Ukończyła studia w zakresie filologii rosyjskiej i filologii chorwackiej na Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu. Lektor z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi.

Gunter Hoffmann Silva

Lektor j.hiszpańskiego

Spanish teacher since 2010. Gunter is a native Spanish speaker from Mexico. He has Master degree in business and he is specialized in marketing and how to make business in Spanish speaking countries. He loves to provide top quality and effective learning experiences so that learners can develop their Spanish language skills enabling students to communicating with Spanish speaking people for leisure, business or simply culture. ¡Hola! Soy Gunter, soy maestro de español nativo de México, me encanta dar mis lecciones y que aprendan sobre mi lengua y la cultura hispana y latinoamericana.

mgr Agata Rozwadowska

Lektor j.angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej oraz studiów podyplomowych z translatoryki. Radosna, uśmiechnięta i otwarta. Dba o to, aby za zajęciach panowała dobra atmosfera oraz kładzie nacisk na konwersacje, gdyż jest przekonana, że to pomoże uczniom przełamać wszelkie bariery językowe i szybko nabrać nowych umiejętności. Zwolenniczka wykorzystywania narzędzi multimedialnych zwiększających efektywność pracy na zajęciach. Prywatnie miłośniczka snowboardu oraz dobrych gier planszowych.

Sonia Goj

Lektor j.angielskiego

Studentka filologii angielskiej ze specjalizacją nauczyciel języka angielskiego. Pasjonatka bliskich i dalekich podróży. Uczestniczka międzynarodowych wymian młodzieży m.in. w Indiach, w Finlandii, na Węgrzech. Optymistyczna, otwarta, uśmiechnięta i z dużym zapałem do pracy.

Jessica Strzoda

Lektor j.angielskiego

Studentka filologii angielskiej ze specjalizacją nauczania języka angielskiego. Pasjonuje się językiem i kulturą Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Nauczanie zawsze było jej marzeniem, a teraz jest również pasją. Prywatnie miłośniczka podróży, książek oraz dobrych filmów.

Paulina Ziaja

Lektor j.niemieckiego

Studentka filologii germańskiej ze specjalizacją tłumaczeniową w zakresie języków specjalistycznych na Uniwersytecie Śląskim. Odbyła seminarium językowe w Niemczech, dzięki któremu udoskonaliła swoje zdolności językowe, którymi pragnie podzielić się z uczniami. Język niemiecki towarzyszył jej od najmłodszych lat. Chce zaszczepić w uczniach tę samą pasję do języka, którą sama posiada - dlatego nawet najmniejszy progres uczniów, jest dla niej ogromną motywacją do działania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress