Kadra

mgr Mikołaj Naczyński

Właściciel Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY – Prezes Spółki

Założyciel i twórca szkoły. Z wykształcenia informatyk-ekonomista oraz manager z zakresu Zarządzania Oświatą. Uczestniczy i współtworzy każdy aspekt działania placówki, wyznaczając kierunki realizacji i jej rozwoju. Zwolennik nowoczesnych metod nauczania i cyfryzacji procesów poznawczych. Autor i koordynator realizowanych przez szkołę językowych projektów szkoleniowych z funduszy Unii Europejskiej i budżetu państwa.

mgr Anita Naczyńska

Właścicielka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY – Dyrektor metodyczna

Założycielka szkoły, jest wszechstronnie doświadczoną, wieloletnią wykładowczynią języka angielskiego, która przez lata pracy doskonaliła i unowocześniała swoje Autorskie Metody Nauczania, doprowadzając ich jakość i poziom prawie do perfekcji. W procesie nauczania również nadzoruje, wspomaga oraz ocenia pracę kadry lektorskiej. Aktualnie oprócz prowadzenia Naszej Placówki mgr Anita Naczyńska pełni również zaszczytną funkcję Wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Lublinieckiego.

mgr Katarzyna Nowak

Koordynator kursów j. niemieckiego. Lektor j.angielskiego i j.niemieckiego

Lektor języka angielskiego i niemieckiego. Cierpliwa, pomysłowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Starannie krok po kroku prowadzi swoich uczniów, zarówno dzieci jak i dorosłych, przez tajniki języka obcego. To perfekcjonistka w każdym calu. Z niezwykłą starannością i wielką pasją przygotowuje i prowadzi swoje zajęcia, bo jak sama mówi „Robię to, co kocham i staram się to robić jak najlepiej potrafię”.

 

mgr Julia Naczyńska

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Ukończyła magisterskie studia na kierunku Filologia Angielska. Optymistycznie nastawiona do życia, cierpliwa, kreatywna, oraz otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania. Pasjonatka nauki języków, jak i ich nauczania. Stawiająca jako nadrzędna wartość zadowolenie ucznia i progres w jego nauce. “Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to, kim Cię uczyni.”

mgr Olga Strużyk

Lektor j.angielskiego

Rzetelny nauczyciel z ponad 8-letnim doświadczeniem w dostarczaniu pomocy edukacyjnej i instrukcji na różnych poziomach uczniów. Zaangażowany w dostarczanie uczniom niezbędnych narzędzi do osiągnięcia celów, wpajający miłość do nauki i współpracę zespołową. Zdolny w zastosowaniu komunikacji a praca z uczniami i ich sukcesy sprawią jej dużo satysfakcji.

mgr Aleksandra Konicka-Dylka

Lektor j.niemieckiego i j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Języki obce jak i praca z ludźmi są jej pasją, dlatego zgodnie z wykształceniem pracuje jako lektor obu języków. Zdobytą w Niemczech podczas stypendium wiedzę o języku i kulturze skrupulatnie i z poświęceniem przekazuje swoim uczniom. W nauczanie wkłada całą energię i pasję, a zajęcia prowadzi kreatywnie i aktywizująco. Praca z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi daje jej mnóstwo satysfakcji i dzięki niej spełnia się zawodowo.

mgr Katarzyna Bugno

Lektor j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim, nauczyciel języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Zafascynowana kulturą Wielkiej Brytanii, spędziła tam 2 lata szlifując język i poznając ten piękny kraj. Energiczna i optymistyczna, satysfakcję czerpie z sukcesów swoich uczniów. W nauczaniu główny nacisk kładzie na komunikację i poszerzanie wiedzy swoich uczniów z zakresu kultury krajów anglojęzycznych.

mgr Anna Mateja

Lektor j.angielskiego

Dyplomowany nauczyciel języka angielskiego. Ukończyła studia na kierunku Filologia Angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Opolskim. Ceni młodzież i lubi z nią pracować, czym zajmuje się od dwudziestu lat. Niezmiennie fascynuje ją bogactwo języka angielskiego i różnorodność kultury krajów obszaru anglojęzycznego.

 

mgr Agnieszka Matejczyk

Lektor j.hiszpańskiego

Od zawsze podróże były moją pasją, a co się z tym wiąże- nauka języków obcych. Szczególną miłością obdarzyłam język hiszpański. Pasjonuje mnie nie tylko sam język ale również kultura i muzyka. Jako nastolatka byłam samoukiem, w późniejszych latach nauki postawiłam na naukę z lektorem, a po liceum wybrałam studia: Filologia hiszpańska. Obecnie jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego i od ponad pięciu lat przekazuję moją wiedzę uczniom. Pracuję zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Nadal kocham podróże i kiedy tylko mam możliwość wyjeżdżam do kraju hiszpańskojęzycznego. Miałam przyjemność szkolić umiejętności językowe w Hiszpanii jak również w krajach Ameryki Środkowej.

S.Goj 2

mgr Sonia Goj

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Nauczyciel języka angielskiego z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła studia na kierunku filologia angielska. Uczestniczka wielu międzynarodowych wymian. Do wykonywanej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Podczas zajęć stosuje wiele ciekawych oraz aktywizujących form nauczania. Optymistyczna, ciepła i kreatywna osoba z głową pełną pomysłów, które umiejętnie wprowadza podczas realizowanych zajęć. Praca z dziećmi sprawia jej prawdziwą przyjemność i satysfakcję.

Julia Garus

Julia Garus

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Nauczanie języka angielskiego to nie tylko jej praca, ale też pasja. Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie i zaufanie uczniów. Uważa, że komunikacja jest podstawą sukcesu w nauce języka obcego. Osoba cierpliwa, pozytywnie nastawiona do życia, która wkłada w pracę całe swoje serce.

Julia Sampolska

Lektor j.angielskiego

Pasjonatka języka angielskiego oraz pracy z drugim człowiekiem. Przekazywanie posiadanej wiedzy sprawia jej ogromną satysfakcję oraz radość. Osoba otwarta na nowe doświadczenia, cierpliwa, skrupulatna i wytrwała w swoich działaniach, a także odważnie podejmująca się wyzwań. Zadowolenie uczniów z osiąganych przez nich postępów motywuje ją do dalszego rozwoju.

Nikola Małczak

Nikola Małczak

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Skończyłam lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Opolskim. Poszerzam swoją wiedzę na temat języka angielskiego i chińskiego, z którymi wiążę swoją przyszłość. Miałam przyjemność pracować w międzynarodowych hotelach za granicą jako animator czasu wolnego. Taniec, śpiew czy zabawy z dziećmi nie są mi obce. Uważam, iż nauka poprzez zabawę to nauka najskuteczniejsza i przynosząca efekty co pragnę pokazać na moich zajęciach. Jestem osobą kreatywną i pełną energii, ze mną nie da się nudzić.

Julia Zaręba2

Julia Zaręba

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Pozytywnie nastawiona do życia oraz gotowa na nowe wyzwania. Kocha pracę z ludźmi, a języki obce to jej pasja. Zadowolenie kursantów oraz ich postępy w nauce dają jej ogromną satysfakcję oraz chęć do dalszego rozwoju.

 

A.Serafin

 Aleksandra Serafin

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Młoda ambitna osoba z zamiłowaniem do języka angielskiego. W pracy wykazuje się sumiennością, wyrozumiałością oraz cierpliwością w stosunku do swoich uczniów. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie i stara się jak najlepiej zmotywować każdą osobę do nauki i pracy nad językiem angielskim. Uśmiech i progres osób z którymi może pracować jest dla niej największa nagrodą.

      Magdalena Klisik

       Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Laureatka Międzynarodowych Certyfikatów CAMBRIDGE. Pasjonuje są język angielski. Kocha pracę z ludźmi. Do pracy motywują ją postępy i zadowolenie uczniów.

Martyna Roter

Martyna Roter

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Laureatka Międzynarodowych Certyfikatów CAMBRIDGE. Pasjonatka języka angielskiego, nauczania i pracy z ludźmi. Największą radość daje jej uśmiech uczniów dostrzegających swoje postępy. 

 

Karolina Kokot

Karolina Kokot

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Od najmłodszych lat pasjonują ją języki obce. Nauczenie i praca z ludźmi sprawiają jej ogromną satysfakcję. Zadowolenie i efekty uczniów są dla niej motywacją do dalszej pracy. 

 

mgr Magdalena Majchrzak

Lektor j.angielskiego

Wieloletni nauczyciel języka angielskiego w szkołach językowych oraz szkołach państwowych. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Filologia Angielska ze specjalnością nauczycielską. Przez ponad siedem lat rozwijała swoją pasję do języka angielskiego ucząc się i pracując w Wielkiej Brytanii. Ambitna, zaangażowana i profesjonalna. W swojej praktyce zawodowej posiada prowadzenie zajęć z juniorami, nastolatkami oraz osobami dorosłymi. W swojej pracy stawia nie tylko na dynamikę zajęć ale również na jakość, komunikację, budowanie pewności siebie u uczniów w używaniu języka angielskiego oraz osiągania wyznaczonych przez nich celów. W wolnym czasie miłośniczka anglojęzycznej literatury oraz fotografii.

Aleksandra Budzyn

mgr Aleksandra Budzyn

Lektor j.angielskiego

Ukończyła studia na kierunku filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską. Jest osobą kreatywną, pomysłową, pozytywnie nastawioną do świata. Uważa, że języka obcego warto uczyć się w każdym wieku. Nie boi się nowych wyzwań, a każde powierzone jej zadanie wykonuje z pełnym zaangażowaniem oraz precyzją. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, a ogromną satysfakcję sprawia jej możliwość dzielenia się wiedzą przy jednoczesnej zabawie. Ponadto uważa, iż człowiek uczy się całe życie, dlatego systematycznie poszerza swoją wiedzę.

Julia Budziałowska

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Laureatka Międzynarodowych Certyfikatów CAMBRIDGE. Pasjonatka kultury i języków obcych. Postępy uczniów motywują ją do dalszej pracy i sprawiają jej ogromną satysfakcję.

 

Angelika Kabus

mgr Angelika Kabus

Lektor j.niemieckiego

Absolwenta Filologii germańskiej o ukończonej specjalizacji: nauczyciel języka niemieckiego oraz polskiego. Stypendium odbyte w Niemczech dało jej możliwość bezustannego obcowania z językiem niemieckim oraz zdobycie umiejętności językowych, które są przekazywane uczniom krok po kroku. Wychodzi z założenia, że nauczać należy nie tylko słowem, czynem, ale przede wszystkim sercem. Stara się pogłębiać swoją wiedzę nie tylko językową, ale i życiową, gdyż jak sama twierdzi „Człowiek uczy się przez całe życie”.

Anna Plonka

mgr Anna Plonka

Lektor j. rosyjskiego

Absolwentka Filologii Wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Opolskim. Wieloletni nauczyciel języka polskiego i rosyjskiego. Kocha uczyć innych, co potwierdza długi staż w nauczycielstwie. Językiem rosyjskim i kulturą Rosji pasjonowała się od najmłodszych lat. Obecnie swoją pasję pragnie przelać na uczniów i kursantów. Języki obce traktuje jako jedno z najważniejszych ogniw w edukacji i życiu każdego człowieka. Twierdzi , tak jak Johann Wolfgang Goethe, „Tyle razy jesteś człowiekiem, ile znasz języków obcych”.

Katarzyna Skruszewicz-Tobiasz

mgr Katarzyna Skruszewicz-Tobiasz

Lektor j.rosyjskiego

Ukończyła studia w zakresie filologii rosyjskiej i filologii chorwackiej na Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu. Lektor z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi.

 

Paulina Dachowicz-Waszut

mgr Paulina Dachowicz-Waszut

Lektor j.angielskiego

Wieloletnia uczennica i absolwentka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Absolwentka filologii angielskiej i podyplomowych studiów z zakresu tłumaczeń. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem, bo uczyć oznacza dla niej jednocześnie rozwijać własną kompetencję językową. W obecnych czasach liczy się przede wszystkim komunikacja, dlatego też swoje zajęcia opiera na rozwijaniu sprawności mówienia. Satysfakcję sprawia jej zadowolenie kursantów z postępów w nauce.

Agata Rozwadowska

mgr Agata Rozwadowska

Lektor j.angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej oraz studiów podyplomowych z translatoryki. Radosna, uśmiechnięta i otwarta. Dba o to, aby za zajęciach panowała dobra atmosfera oraz kładzie nacisk na konwersacje, gdyż jest przekonana, że to pomoże uczniom przełamać wszelkie bariery językowe i szybko nabrać nowych umiejętności. Zwolenniczka wykorzystywania narzędzi multimedialnych zwiększających efektywność pracy na zajęciach. Prywatnie miłośniczka snowboardu oraz dobrych gier planszowych.

Izabela Szleper

Izabela Szleper

Lektor j.angielskiego

Osoba komunikatywna, otwarta oraz optymistyczna i pracowita.  Zafascynowana kulturą anglo-saską, nie tylko językiem, ale również historią i zwyczajami.  12 lat spędzonych na Wyspach Brytyjskich pozwoliło jej na praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych oraz na ich doskonaleniu. Pobyt i życie w Anglii były wspaniałą i wyjątkową okazją do bezpośredniej komunikacji i stałej konfrontacji językowej w sytuacjach, które spotykają nas na co dzień. Tą wiedzą bardzo chętnie podzieli się z tymi,którzy mają chęci poszerzać swoje horyzonty poprzez naukę języków obcych.

Hanna Polewczyk

Lektor j.angielskiego – stażysta

Wieloletnia uczennica Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Laureatka Międzynarodowych Certyfikatów CAMBRIDGE. Pasjonatka języka angielskiego. Największą motywacją są dla niej efekty i zadowolenie uczniów. 

 

 

Julia Cebula

Lektor j.angielskiego – stażysta

Wieloletnia uczennica Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Laureatka Międzynarodowych Certyfikatów CAMBRIDGE. Pasjonatka nie tylko języka angielskiego, ale również kultury i historii. Osoba ciepła, otwarta i cierpliwa.

 

 

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress