Sezon 2021/2022

Kochani Uczniowie!

Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny! W tym roku startujemy już od 20 września a kursy będą liczyły aż 30 zajęć!

Kto jeszcze nie zdążył się zapisać, wystarczy by elektronicznie podpisał umowę, wpłacił pierwszą ratę i już! Reszta rat płatna będzie w kolejnych miesiącach! Łatwe?!? Nie ma co się zastanawiać!

Jesienią wystartujemy również z AKCJĄ PROMUJĄCĄ EGZAMINY CAMBRIDGE! Nasza szkoła już od wielu lat związana jest z tą największą na świecie organizacją certyfikującą i ma status CENTRUM PRZYGOTOWAWCZEGO. W naszej akcji skierowanej do wszystkich zainteresowanych (dzieci, młodzieży i dorosłych) chcemy przeprowadzić szereg bezpłatnych konsultacji językowych, porad metodycznych i próbnych egzaminów aby jak największa ilość zainteresowanych mogła poznać Międzynarodowe Certyfikaty CAMBRIDGE!

Jeśli nie trudno Ci znaleźć czas na dojazdu do naszych filii w ciągu roku szkolnego możesz również uczyć się ONLINE! Jeśli boisz się, że to nie dla Ciebie albo że będzie trudno – możesz odbyć BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ METODYCZNĄ i dowiedzieć się na jakim jesteś poziomie oraz jak mógłbyś się rozwinąć w Naszej Szkole. Usłyszysz też jak działają nasze metody i jak wyglądają kursy! Kursy prowadzimy dla wszystkich grup wiekowych i poziomów w różnych terminach.

Sprawdź i podejmij decyzję! Jak nie teraz to kiedy?

Serdecznie zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress