Cennik Przedszkole

Cena bez zniżek trybu 30 min:
10 rat po 130 PLN
lub jednorazowo 1.300 PLN

Jak wyglądają kursy?

Kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym, są idealnym pomysłem dla ciekawych świata maluchów, którzy rozpoczynają swoją językową przygodę. Warto wiedzieć, że małe dzieci uczą się szybko i w sposób naturalny. Naukowcy udowodnili, że chłonność umysłu małego dziecka nie ma sobie równych. Dzieci słuchają, powtarzają – zapisując na trwałe w pamięci słowa, podstawowe zwroty i struktury. Przyswajanie obcego języka już od 3 roku życia, to niewątpliwie mocna podbudowa przyszłej nauki, gdy dzieci zaczną wykorzystywać mechanizmy kojarzenia i budowania logicznych konstrukcji leksykalnych.

Warto wcześniej rozpocząć naukę?

Małe dzieci uczą się głównie przez zabawę. Dlatego też nasze lekcje są kreatywne i twórcze, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów języka. Na zajęciach wykorzystujemy różnego rodzaju pomoce multimedialne, wierszyki, wyliczanki, piosenki i rymowanki, a nawet gimnastykę aby urozmaicić zajęcia. Dzięki zróżnicowanym formom zajęć każda minuta na lekcji jest efektywnie wykorzystana, a ćwiczenia dobrane tak, by maksymalnie angażować uwagę uczniów. Programy, które przygotowaliśmy dla najmłodszych są dostosowane do ich wieku, tempa nauki oraz ich możliwości.

Szczegóły Kursu:
  • Kurs prowadzimy w okresie od drugiej połowy września 2024 do początku czerwca 2025
  • Liczba zajęć w roku: 30 lekcji
  • Liczba dzieci w grupie: minimum 3 osoby
  • Czas trwania zajęć:
  • 1 x 30 minut /tydzień
  • Ilość rat w ciągu roku: 10 rat
  • Rodzic jest informowany o postępach dziecka na bieżąco przez kontakt z lektorem. Może uczestniczyć w zajęciach obserwując ich przebieg i zachowanie własnego dziecka. Z każdych zajęć przygotowane jest nagranie w formie pliku mp3 a materiały dydaktyczne dostępne są za pomocą Platformy Edukacyjnej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress