Plan na najbliższe tygodnie

Kochani!

Nieuchronnie zbliżamy się do końca naszych kursów językowych w sezonie 2020/2021. Z powodu pandemii nie był to łatwy rok dla Nas wszystkich. Musimy patrzeć jednak w przyszłość z nadzieją i snuć plany oraz je realizować.

Od 01.06.2021r. rozpoczynamy PROMOCJĘ CZERWCOWĄ, w której wziąć mogą udział wszyscy. W kolejnym roku startujemy już od połowy września a kursy będą liczyły aż 30 zajęć! Jak skorzystać z PROMOCJI? Wystarczy podpisać umowę, wpłacić pierwszą ratę i już! Reszta rat płatna będzie dopiero od października! Łatwe?!? Nie ma co się zastanawiać!

Od 07.06.2021r. startujemy z AKCJĄ PROMUJĄCĄ EGZAMINY CAMBRIDGE! Nasza szkoła już od wielu lat związana jest z tą największą na świecie organizacją certyfikującą i ma status CENTRUM PRZYGOTOWAWCZEGO. W naszej akcji skierowanej do wszystkich zainteresowanych (dzieci, młodzieży i dorosłych) chcemy przeprowadzić szereg bezpłatnych konsultacji językowych, porad metodycznych i próbnych egzaminów aby jak największa ilość zainteresowanych mogła poznać Międzynarodowe Certyfikaty CAMBRIDGE!

Od lipca 2021r. rozpoczynamy WAKACYJNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO! Jeśli nie możesz znaleźć czasu w ciągu roku szkolnego na naukę angielskiego, jeśli boisz się, że to nie dla Ciebie albe że będzie trudno – właśnie teraz masz szanse sprawdzić swój zapał i nasze metody! Kursy wakacyjne prowadzimy dla wszystkich grup wiekowych i poziomów w różnych terminach. Sprawdź i podejmij decyzję! Jak nie teraz to kiedy?

Zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress