Rok szkolny i jego organizacja

1. Organizacja grup

W tym roku szkolnym rozpoczniemy nauczanie od 20 września. Zajęcia będą prowadzone podobnie STACJONARNIE lub ONLINE, jednak w związku z epidemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni do drobnych zmian organizacyjnych. Grupy prowadzone w tym roku będą liczyć od 4 do 8 osób, dobieramy je wiekowo i zgodnie z poziomem. Lekcje prowadzimy w naszych placówkach z zachowaniem obwiązującego reżimu sanitarnego, w trakcie zajęć będzie zachowany dystans pomiędzy uczniami a na terenie placówki w klasach i miejscach ogólnodostępnych, obowiązuje nakaz noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. Płyny do dezynfekcji są dostępne w salach bądź w korytarzu. Po każdych zajęciach będzie przerwa techniczna w celu wywietrzenia sal oraz ich dezynfekcji.

2. Nauka zdalna lub stacjonarna

W przypadku wprowadzenia kolejnego LOCKDOWN-u będziemy zmuszeniu czasowo wstrzymać kursy dla przedszkolaków a z pozostałymi grupami pracować zdalnie w formie lekcji ONLINE. Lekcje będą prowadzone na żywo z lektorem, o tej samej godzinie i w tym samym dniu co wyznaczone wcześniej lekcje stacjonarne a jedyną różnicą pomiędzy nimi a lekcjami stacjonarnymi będzie fakt iż uczniowie będą widzieli się i słyszeli wzajemnie z pomocą komputera. Mamy jednak nadzieję, że tak się nie stanie i jedynie osoby, które od początku roku postanowią uczyć się ONLINE będą korzystać z takiego rozwiązania.

3. Rok szkolny i jego podział

Rok szkolny dzielimy na trzy trymestry – pierwszy rozpocznie się w połowie września i zakończy na przełomie listopada i grudnia. Drugi trymestr – zimowy, rozpoczniemy w grudniu i zakończymy w okolicach Wielkanocy. Po nim będziemy chcieli rozpocząć ostatni trymestr wiosennym który zakończy się w czerwcu 2022. Zajęcia będą nagrywane na dyktafonach w formie plików mp3, materiały udostępniane przez platformę a z lekcji ONLINE będzie dodatkowo dostępne nagranie audio-video na platformie.

4. Jak się zapisać do szkoły

Warunkiem zapisania się na kurs w przypadku nowego ucznia jest dokonanie rejestracji w trakcie rozmowy telefonicznej z asystentem lub samodzielne wypełnienie kwestionariusza z pomocą naszej strony www.naczynscy.pl. W przypadku uczniów kontynuujących naukę, należy zweryfikować poprawność danych personalnych i teleadresowych podczas rozmowy telefonicznej. Kolejnym krokiem gwarantującym podjęcie nauki jest podpisanie umowy kursowej oraz dokonanie płatności przelewem bądź kartą w placówce i przesłanie potwierdzenia mail’em na adres: umowy@naczynscy.pl.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress