Cennik Kursy Online

Cena bez zniżek Online 45 min:
10 rat po 135 PLN
lub jednorazowo 1.350 PLN
-------------------------
Cena bez zniżek Online 60 min:
10 rat po 165 PLN
 lub jednorazowo 1.650 PLN

Dlaczego ONLINE?

Kursy online z języka angielskiego oferują wygodną, elastyczną i spersonalizowaną formę nauki. Można uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, dopasowując naukę do swojego harmonogramu. Zajęcia prowadzone są na platformie ONLINE w dynamiczny sposób, w pełni interaktywnie a lekcje oraz możliwość kontaktu z nauczycielami i innymi uczniami “na żywo” sprawia, że nauka staje się bardziej interesująca i skuteczna. Dodatkowo, Nasze kursy ONLINE są TAŃSZE niż tradycyjne zajęcia STACJONARNE.

Jak wyglądają kursy?

W trakcie kursów dla dzieci łączymy kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów. Ważne jest dla nas indywidualne podejście, dlatego dobierając metody zwracamy szczególną uwagę na predyspozycje, uzdolnienia każdego kursanta oraz jego osobowość.

Metoda komunikatywna zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania, pisania i gramatyki. Nacisk na kursie jest kładziony na stworzenie naturalnych sytuacji sprzyjających komunikacji.

Metoda bezpośrednia pozwala uczyć się języka angielskiego w sposób maksymalnie zbliżony do tego w jaki uczy się języka ojczystego. Nauczyciel komunikuje się w języku angielskim, często powtarzając słowa i wyrażenia. Uczeń najpierw słucha, potem naśladuje, powtarza i stopniowo zaczyna samodzielnie używać poznane słowa i zwroty, a z czasem zaczyna budować coraz bardziej złożone zdania.

Metoda dramy pozwala zaktywizować słuchaczy poprzez odgrywanie ról i scenek sytuacyjnych w dialogach i symulowanie naturalnych sytuacji z życia codziennego (np. robienie zakupów).

Czy nauka będzie nudna?

Język angielski musi być przekazywany w atrakcyjnej formie, dlatego w naszej szkole zajęcia są prowadzone aktywnie i dynamiczne. Rozbudzamy zainteresowanie językiem, używając nowoczesnych technologii, ale także sprawdzonych metod edukacyjnych. Dzięki temu nasi uczniowie bardzo szybko osiągają swoje pierwsze językowe sukcesy.

Kluczowymi elementami, które zapewniają nam sukces są starannie opracowane programy nauczania i systematyczne powtórki przerobionego materiału. Starannie monitorujemy postępy naszych kursantów.

Sukces naszych kursów jest możliwy dzięki lektorom, pełnym entuzjazmu i świetnie przygotowanym do pracy. Program jest ambitny, ale dobrany do możliwości uczestników. Stawia przed nimi wyzwania z którymi z pewnością sobie poradzą. Każdy uczeń prze cały czas trwania kursu jest inspirowany i motywowany przez lektora.

Szczegóły Kursu:
  • Kurs prowadzimy w okresie od drugiej połowy września 2024 do początku czerwca 2025
  • Liczba zajęć w roku: 30 lekcji
  • Liczba dzieci w grupie: minimum 3 osoby
  • Czas trwania zajęć:
  • 1 x 45 minut /tydzień dla Klas IV-VI
  • 1 x 60 minut /tydzień dla Klas VII – Klasy Maturalne
  • 1 x 45 minut /tydzień dla dorosłych na poziomie A1-B1
  • 1 x 60 minut /tydzień dla dorosłych na poziomie B2-C2
  • Ilość rat w ciągu roku: 10 rat
  • Z każdych zajęć przygotowane jest nagranie w formie pliku mp4 a materiały dydaktyczne w formie plików PDF dostępne są za pomocą Platformy Edukacyjnej.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress