Poznaj naszą szkołę

Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY – Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza, została założona w 2001 roku w Lublińcu. Obecnie świadczy swe usługi ucząc w firmach i siedmiu swoich placówkach na terenie województwa śląskiego i opolskiego.

Największym atutem szkoły stało się wypracowanie własnej, autorskiej metody przekazywania wiedzy za pomocą ruchu, gestów oraz śpiewu, która przynosi niesamowite rezultaty bez względu na wiek, czy też posiadane umiejętności językowe ucznia. Mówienie staje się bardziej naturalne i nie wywołuje takiego lęku jak podczas zwykłych zajęć języka obcego. Rym, rytm, melodia przyczyniają się do łatwiejszego opanowania wymowy, akcentu oraz intonacji, a także zwiększają tempo mówienia.

 Obraz1Głównym celem jest nauczenie wybranego języka w najbardziej przystępny, ciekawy, ale przede wszystkim efektywny sposób. W procesie nauczania lektorzy pracują nad wszystkimi umiejętnościami, czyli prawidłową wypowiedzią pisemną, czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem, gramatyką, lecz największy nacisk położono na łatwość komunikowania się w mowie i przełamywanie barier językowych.

Lektorzy pracujący w placówce to fachowcy, starannie wybrani na podstawie posiadanej wiedzy i umiejętności językowych a także predyspozycji pedagogicznych oraz umiejętności interpersonalnych. Każdy nauczyciel rozpoczynając swą karierę zawodową w Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY, przechodzi gruntowne szkolenie pod okiem metodyków, którzy w procesie nauczania stale go nadzorują, wspomagają a także oceniają i kontrolują pracę całego zespołu.

Każde zajęcia są rejestrowane cyfrowo i wraz z notatkami w formie elektronicznej udostępniane na Platformie e-learningowej szkoły, tak, by klienci mieli możliwość bezpłatnego korzystania z nich w domu. Rozwiązanie takie znacząco wpływa na utrwalenie materiału i osłuchanie uczniów oraz ułatwia zapamiętanie wspomagając naukę. Zabezpiecza ono również problem związany z ewentualną nieobecnością na zajęciach. Praca każdego ucznia jest monitorowana i systematycznie oceniana przez nauczyciela, aby sprostać wymaganiom klientów.

Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu, ciężkiej pracy i wspaniałym efektom uważani jesteśmy przez wielu ludzi za Lidera w dziedzinie nauczania języków.

Dnia 15.03.2019r. właściciele SIECI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH NACZYŃSCY otrzymali wyjątkowe wyróżnienie, w związku z zajęciem przez nich I-go miejsca w kategorii BIZNES w Plebiscycie Dziennika Zachodniego na tytuł OSOBOWOŚĆ ROKU 2018.

                                                               

Anicie i Mikołajowi Naczyńskim gratulujemy sukcesu,

a Państwu POLECAMY NASZĄ OFERTĘ !

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress