Przygotowaliśmy dla Państwa rewelacyjną propozycję zimowiska nad morzem dla dzieci w wieku 7-14 lat w terminie 28.01.-03.02.2018. Ze względu zwiększoną ilość jodu w okresie zimowym, która pomoże nabyć dzieciom wysoką odporność na cały rok, oraz mniejsze obciążenie turystyczne – wyjazd nad morze to świetny wybór! Ponadto Jastrzębia Góra to jedna z najpiękniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu.

Wybraliśmy komfortowy ośrodek wypoczynkowy Diuna, który położony jest na bezpiecznym i ogrodzonym terenie w zachodniej części Jastrzębiej Góry. Wejście na plażę w centrum Jastrzębiej Góry wymaga pokonania ponad stu schodów, jednak lokalizacja Diuny umożliwia także zejście na plażę łagodną ścieżką przez las. Obiekt jest położony przy spokojnej, bocznej uliczce, z dala od zgiełku głównej drogi, co gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Śródmiejska promenada ze swymi restauracjami, kawiarniami i sklepikami oddalona jest o kilka minut spacerem.

Oferta naszego zimowiska obejmuje: ubezpieczenie NNW, przejazd autokarem, zakwaterowanie w komfortowych pokojach 3-,4-,5-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja), nieograniczony dostęp do sal rekreacyjnych: w tym siłowni, sali do gier w ping-ponga i piłkarzyków oraz pracowni dydaktycznych na zajęcia językowe „na wesoło”. Program zimowiska obejmuje ponadto różnorodne zabawy integracyjne, konkursy, turnieje, gimnastykę, zawody sportowe, spacery brzegiem Bałtyku. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej jak również profesjonalną opiekę medyczną, opiekunami obozu będą Państwo Anita i Mikołaj Naczyńscy.

Dodatkowymi atrakcjami w trakcie zimowiska są: wycieczka do Gdyni z seansem w Multikinie oraz wyjścia do aquaparku za dodatkową opłatą w granicach od 15-35pln.

Cena za 7-dniowy obóz nad morzem obowiązująca aktualnych słuchaczy SSJN, którzy dokonają wpłaty jednorazowej za obóz do dnia 21.12.2017 to jedyne 899 PLN.

Istnieje również możliwość płatności ratalnej – 3 raty po 333 PLN.

Dodatkowo dla rodzeństw oferujemy 5% rabatu!

Ze względu na na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do ich rezerwacji poprzez dokonanie wpłaty.

Szczegóły oferty dostępne po kliknięciu w link poniżej:

Obóz Zimowy Jastrzębia Góra 2018

 

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress