Warsztaty CAMBRIDGE 2024

WARSZTATY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW CAMBRIDGE

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznej SESJI EGZAMINACYJNEJ CAMBRIDGE, na warsztaty przygotowujące do tychże egzaminów, które będą realizowane w formie trzech 60-cio minutowych piątkowych spotkań w dniach: 24.05, 7.06, 14.06.2024r.

Warsztaty Cambridge 2024 poprowadzimy by umożliwić uczniom zdobycie niezbędnych umiejętności językowych i wiedzy dotyczącej efektywnej pracy w trakcie testów, a przede wszystkim z myślą o przygotowaniu ich do pomyślnego zaliczenia egzaminów Cambridge English.


Warsztaty poprowadzimy na czterech różnych poziomach zaawansowania:


– piątki 17:00-18:00 lektor Anita Naczyńska


– piątki 18:15-19:15 lektor Anita Naczyńska


– piątki 17:00-18:00 lektor Magdalena Majchrzak


– piątki 18:15-19:15 lektor Magdalena Majchrzak


Program zajęć jest dostosowany do wymagań danego egzaminu, aby uczestnicy zdobyli niezbędną wiedzę i umiejętności wymagane na danym poziomie. Podczas warsztatów zapoznają się oni z formatem i strukturą poszczególnych egzaminów a przykładowe testy i ćwiczenia pozwolą im na zdobycie pewności siebie i zapoznanie się z typowymi zadaniami egzaminacyjnymi. Uczestnicy otrzymają również dostęp do materiałów i testów pozwalających poszerzyć swoje umiejętności.

Nauczyciele prowadzący będą śledzić ich postępy, oceniając umiejętności na bieżąco i udzielając im konstruktywnej informacji zwrotnej. Dzięki temu będą mieli oni szansę na systematyczny rozwój i szybką poprawę swoich słabości

Odpłatność za cały cykl warsztatów wynosi tylko 120 PLN.

Serdecznie zapraszamy chętnych do zapisów

MAILEM przez PLATFORMĘ LANGLION!

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress