Polska 2023 – GRZYBOWO

 

LOKALIZACJA: GRZYBOWO

Na najbliższy letni obóz zapraszamy Państwa do Grzybowa, malowniczej, spokojnej miejscowości wypoczynkowej położonej 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Szeroka, czysta plaża oraz czysta i ciepła woda Bałtyku w połączeniu z lasami sosnowymi i ścieżkami spacerowymi stwarza idealne warunki do wypoczynku. Bliskość Kołobrzegu – starego portowego miasta będącego jednocześnie uzdrowiskiem – z wieloma jego atrakcjami i zabytkami jest niewątpliwie atutem spokojnego i cichego Grzybowa.

ZAKWATEROWANIE: DOM ZDROJOWY DIAMENT SPA

Dom Zdrojowy DIAMENT SPA położony jest w nadmorskiej miejscowości Grzybowo, graniczącej z zachodnią częścią Kołobrzegu, w obszarze ochronnym Natura 2000.  Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku, relaksu, pobytów leczniczych, rehabilitacyjnych i SPA; obiekt położony jest w strefie mikroklimatycznej, oddalony o 700 m od sosnowego lasu i 800 m od malowniczej, szerokiej, piaszczystej plaży. DIAMENT SPA dysponuje 50 przestronnymi, komfortowymi pokojami, wyposażonymi w TV SAT, dostęp do Internetu, telefon, lodówkę, czajnik oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Obóz obejmuje 6 noclegów a uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 4-6 osobowych.

WYŻYWIENIE:

Wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu z podwieczorkiem i kolacji. W trakcie posiłków dostępne są napoje gorące i soki lub woda.

PRZEJAZD I UBEZPIECZENIE:

Przejazd komfortowym autokarem (wyposażonym w TV i klimatyzację). Ubezpieczenie NNW.

OPIEKUNOWIE I WYCHOWAWCY:

Opiekę sprawować będą kwalifikowani przez Kuratorium Oświaty wychowawcy, będący jednocześnie lektorami naszej szkoły. Kierownikiem obozu będzie Anita Naczyńska.

A W PROGRAMIE OBOZU:

ZAJĘCIA REKREACYJNE:

REJS STATKIEM SANTA MARIA PO MORZU – statek zbudowany został na wzór XV – wiecznej jednostki Krzysztofa Kolumba. Na jej pokładzie znajduje się prawdziwe koło sterowe wydobyte z dna Bałtyku a statek jest dwupoziomowy,

CAŁODNIOWA WYCIECZKA DO KOŁOBRZEGU – będziemy oglądać m.in.: Starówkę, Bazylikę, Ratusz, Park Dąbrowskiego, Port jachtowy, Deptak, Falochron, Pomnik Zaślubin z Morzem, Kamienny Szaniec, Port Rybacki i Amfiteatr,

PLAŻOWANIE I KĄPIELE W MORZU – pod opieką ratowników i opiekunów,

WIZYTA W MUZEUM ORĘŻA POLSKIEGO W KOŁOBRZEGU – będziemy tam oglądać „Dzieje oręża polskiego”, ekspozycję ułożoną chronologicznie, prezentującą zbiory militariów od okresu średniowiecza do współczesności. Zobaczymy tam broń drzewcową, sieczną, kolną, obuchową i strzelecką, uzbrojenie ochronne, ubiory wojskowe i odznaczenia a także zabytki techniki, ze słynną maszyną szyfrującą „Enigmą” oraz motocyklem „Sokół 600” na czele.

ZAJĘCIA SPORTOWE:
TURNIEJE SPORTOWE:  zagraj z nami w siatkówkę plażową, ” Dwa Ognie”, Figury Plażowe i Air Soft Gun,
– Piesze WYCIECZKI i SPACERY,
– Drużynowe GRY I ZABAWY TERENOWE,
MUZYCZNA GIMNASTYKA PORANNA – codziennie,
NOCNY TURNIEJ PLAŻOWY DRUŻYN.

A TAKŻE ZAJĘCIA TEMATYCZNE:
– Gry typu ESCAPE ROOM oraz zabawy integracyjne,
– Elektryzujące DYSKOTEKI połączone z konkursem KARAOKE,
„MAM TALENT”, „RANDKA W CIEMNO”, „WYBORY MISS I MISTER’A”,
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK,
NASZ FESTIWAL OBOZOWY – dowiedz się jak przygotowywać występy swojej drużyny, jak pisać do niego scenariusz i jak profesjonalnie występować. Dla najlepszych twórców NAGRODY NIESPODZIANKI!

ZAJĘCIA JĘZYKOWE:
ENGLISH is EVERYWHERE! – Czy dasz radę cały dzień mówić ze wszystkimi wyłącznie po angielsku? Wygraj i zostań ENGLISH CHAMPION!

CENA OBOZU: 2.099 PLN

 przy wpłacie zaliczki 299 PLN do 31.05.2023r.

(reszta do uregulowania do 15.06.2023r.)

 

PROMOCJA MAJOWA: 1.999 PLN

przy wpłacie jednorazowej do 31.05.2023r.

(Nie czekaj! Zapłać i zapisz się już dziś!)


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

RÓWNIEŻ OSOBY CHĘTNE

SPOZA GRONA

NASZYCH UCZNIÓW!

——————————————————————————————–

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

(UWAGA! Pierwsze 4 pola dotyczą danych dziecka, pozostałe rodzica)

——————————————————————————————–

Informacja szczegółowa:

+48 575-757-011

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress