My i Nasza Szkoła


„Wiele lat temu, zaraz po studiach postanowiliśmy z żoną założyć rodzinny interes. Ja skończyłem ekonomię połączoną z informatyką a Anita filologię angielską. Oczywistym była więc decyzja, iż będzie to szkoła językowa.

We wrześniu 2001 roku, na początku swego istnienia, szkoła zajmowała jedno pomieszczenie i liczyła kilkudziesięciu uczniów. Jednak już po roku liczba chętnych kursantów wzrosła do 300 osób a my przenieśliśmy się z siedzibą na ul. Kilińskiego w Lublińcu. Tam pracowaliśmy blisko 5 lat, w międzyczasie pozyskujące do współpracy świetnych lektorów, kilkuset nowych uczniów i dodatkowe filie w innych miastach.

Z czasem w wynajmowanych pomieszczeniach zrobiło się jednak stanowczo za ciasno. W 2006 roku zapadła więc decyzja o zmianie lokalizacji. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca, które pozostawałoby w centrum a jednocześnie było przestronne i komfortowe. Znaleźliśmy! Kamienica przy ul. Sokoła 3 stała się naszym nowym miejscem na ziemi i siedzibą główną Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY.. To miejsce ma swój klimat oraz co ważne, pozostaje w ścisłym centrum Lublińca.

Najważniejszy jednak jest fakt, że co tydzień w naszych filiach i na lekcjach ONLINE, co roku uczy się blisko 1.000 uczniów, z czego jesteśmy bardzo dumni”.

Mikołaj Naczyński (prezes Spółki SSJ Naczyńscy)


Obecnie szkoła posiada rzesze wiernych Kursantów, którzy co roku kontynuują naukę języków razem z nami. Lojalność Kursantów, potwierdzająca skuteczność nauki, jest dla nas cenną nagrodą za codzienną dbałość o wysoką jakość zajęć. Uczymy już kolejne pokolenie naszych klientów. Nasi pierwsi uczniowie już dorośli i teraz jako rodzice przyprowadzają do nas swoje dzieci. Markę i zaufanie buduje się latami..

CO ROKU 92,7% KLIENTÓW DECYDUJE SIĘ NA KONTYNUACJĘ NAUKI

 

Nasz sukces nie byłby możliwy gdyby nie pasja, ciężka praca i entuzjazm wszystkich naszych Lektorów. Naszą największą wartością jest nasza KADRA. W jej szeregach są już nasi byli uczniowie z przed lat!

98,7% UCZNIÓW OCENIA BARDZO DOBRZE LUB CELUJĄCO SWOICH LEKTORÓW

 

Od początku mieliśmy duże szczęście do ludzi, którzy współtworzyli i budowali naszą szkołę. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, osoby z doświadczeniem, ludzie otwarci, energiczni i kreatywni.

W SZKOLE AKTUALNIE PRACUJE PONAD 20 LEKTORÓW

 

Przez 20 lat udało się nam nie tylko nauczyć języków obcych tysiące osób na kursach, ale również stworzyć szkołę posiadającą prawdziwą renomę, szacunek i uznanie słuchaczy. Od samego początku naszym celem jest oferowanie kursów językowych o najwyższej jakości.

96,4% UCZNIÓW POLECA NASZĄ SZKOŁĘ ZNAJOMYM, RODZINIE LUB PRZYJACIOŁOM

 

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła od zawsze kojarzona jest z profesjonalnym podejściem i najwyższą jakością nauczania. Cieszymy się, że tak pięknie się rozwija i rośnie.

SZKOŁA POSIADA FILIE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM I OPOLSKIM

 

 Każdy uczeń jest dla Nas wyjątkowy, każdy inny, każdy warty uwagi! Zapraszamy do Naszej Szkoły!

 

Największym atutem szkoły stało się wypracowanie własnej, autorskiej metody przekazywania wiedzy za pomocą ruchu, gestów oraz śpiewu, która przynosi niesamowite rezultaty bez względu na wiek, czy też posiadane umiejętności językowe ucznia. Mówienie staje się bardziej naturalne i nie wywołuje takiego lęku jak podczas zwykłych zajęć języka obcego. Rym, rytm, melodia przyczyniają się do łatwiejszego opanowania wymowy, akcentu oraz intonacji, a także zwiększają tempo mówienia.

Obraz1Głównym celem jest nauczenie wybranego języka w najbardziej przystępny, ciekawy, ale przede wszystkim efektywny sposób. W procesie nauczania lektorzy pracują nad wszystkimi umiejętnościami, czyli prawidłową wypowiedzią pisemną, czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem, gramatyką, lecz największy nacisk położono na łatwość komunikowania się w mowie i przełamywanie barier językowych.

Lektorzy pracujący w placówce to fachowcy, starannie wybrani na podstawie posiadanej wiedzy i umiejętności językowych a także predyspozycji pedagogicznych oraz umiejętności interpersonalnych. Każdy nauczyciel rozpoczynając swą karierę zawodową w Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY, przechodzi gruntowne szkolenie pod okiem metodyków, którzy w procesie nauczania stale go nadzorują, wspomagają a także oceniają i kontrolują pracę całego zespołu.

Każde zajęcia są rejestrowane cyfrowo i wraz z notatkami w formie elektronicznej udostępniane na Platformie e-learningowej szkoły, tak, by klienci mieli możliwość bezpłatnego korzystania z nich w domu. Rozwiązanie takie znacząco wpływa na utrwalenie materiału i osłuchanie uczniów oraz ułatwia zapamiętanie wspomagając naukę. Zabezpiecza ono również problem związany z ewentualną nieobecnością na zajęciach. Praca każdego ucznia jest monitorowana i systematycznie oceniana przez nauczyciela, aby sprostać wymaganiom klientów.

Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu, ciężkiej pracy i wspaniałym efektom uważani jesteśmy przez wielu ludzi za Lidera w dziedzinie nauczania języków.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress