Lekcje Pokazowe

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na lekcje pokazowe, które odbędą się w Naszej Głównej Siedzibie w Lublińcu przy ul. Sokoła 3 już w przyszłym tygodniu! Przygotowaliśmy lekcje dla wszystkich grup wiekowych.

Jeśli do tej pory jeszcze się nie zapisałeś na nasze kursy ani nie uczestniczyłeś w nich nigdy wcześniej, właśnie teraz możesz zobaczyć jak pracujemy i przekonać się o skuteczności naszych metod!

KAŻDY UCZESTNIK LEKCJI POKAZOWYCH (który do tej pory nie uczył się jeszcze w Naszej Szkole i się w niej jeszcze nie zarejestrował) MOŻE OTRZYMAĆ JEDNORAZOWO BON O WARTOŚCI 100 PLN NA NASZE KURSY.

Warunkiem otrzymania BONU jest:

1. Zarejestrowanie się na bezpłatne lekcje pokazowe przez formularz:

KLIKNIJ I DOKONAJ REJESTRACJI

2. Wzięcie udziału w lekcji pokazowej odpowiedniej dla swojej grupy wiekowej

3. Podpisanie umowy kursowej nie później niż do 30.09.2023r.

PRZEDSZKOLAKI
(3-4 latki i 5-6 latki)
CZWARTEK 21.09.2023r. 
godz.16:30-17:00

Kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym, są idealnym pomysłem dla ciekawych świata maluchów, którzy rozpoczynają swoją językową przygodę. Warto wiedzieć, że małe dzieci uczą się szybko i w sposób naturalny. Naukowcy udowodnili, że chłonność umysłu małego dziecka nie ma sobie równych. Dzieci słuchają, powtarzają – zapisując na trwałe w pamięci słowa, podstawowe zwroty i struktury. Przyswajanie obcego języka już od 3 roku życia, to niewątpliwie mocna podbudowa przyszłej nauki, gdy dzieci zaczną wykorzystywać mechanizmy kojarzenia i budowania logicznych konstrukcji leksykalnych.

Małe dzieci uczą się głównie przez zabawę. Dlatego też nasze lekcje są kreatywne i twórcze, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów języka. Na zajęciach wykorzystujemy różnego rodzaju pomoce multimedialne, wierszyki, wyliczanki, piosenki i rymowanki, a nawet gimnastykę aby urozmaicić zajęcia. Dzięki zróżnicowanym formom zajęć każda minuta na lekcji jest efektywnie wykorzystana, a ćwiczenia dobrane tak, by maksymalnie angażować uwagę uczniów. Programy, które przygotowaliśmy dla najmłodszych są dostosowane do ich wieku, tempa nauki oraz ich możliwości.

PODSTAWÓWKA 
(Klasy I-II)
CZWARTEK 21.09.2023r. 
godz.17:05-17:35

W trakcie kursów dla dzieci łączymy kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów. Ważne jest dla nas indywidualne podejście, dlatego dobierając metody zwracamy szczególną uwagę na predyspozycje, uzdolnienia każdego kursanta oraz jego osobowość. Język angielski dla dzieci musi być przekazywany w atrakcyjnej formie, dlatego w naszej szkole zajęcia są prowadzone aktywnie i dynamiczne.

PODSTAWÓWKA 
(Klasy III-IV) 
ŚRODA 20.09.2023r. 
godz.16:30-17:00

Rozbudzamy w dzieciach zainteresowanie językiem, używając nowoczesnych technologii, ale także sprawdzonych gier i zabaw edukacyjnych. Dzięki temu nasi uczniowie osiągają swoje pierwsze językowe sukcesy świetnie się przy tym bawiąc. Kluczowymi elementami, które zapewniają nam sukces są starannie opracowane programy nauczania i systematyczne powtórki przerobionego materiału.

PODSTAWÓWKA 
(Klasy V-VI) 
ŚRODA 20.09.2023r. 
godz.17:05-17:35

Starannie monitorujemy postępy naszych kursantów i utrzymujemy stały kontakt z rodzicami. Sukces naszych kursów jest możliwy dzięki lektorom, pełnym entuzjazmu i przygotowanym do pracy z dziećmi. Program jest ambitny, ale dobrany do możliwości uczestników. Stawia przed nimi wyzwania z którymi z pewnością sobie poradzą. Każdy uczeń prze cały czas trwania kursu jest inspirowany i motywowany przez lektora.

MŁODZIEŻ
(Klasy VII-VIII,  szkoła średnia i maturzyści)
ŚRODA 20.09.2023r.  
godz.18:00-18:30

Programy nauczania są starannie przemyślane i sprytnie łączą cele edukacyjne. Rozwijając słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie kładziemy jednocześnie nacisk na zdolność formułowania i wyrażania przez młodzież niezależnych sądów i opinii. Dzięki pracy zespołowej i zadaniom grupowym rozwijamy zdolności interpersonalne, umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.

Na bieżąco rozmawiamy z uczniami, wyznaczamy wspólne cele i efektywne sposoby ich osiągnięcia. Nieustannie ich inspirujemy i motywujemy. Nasi uczniowie są świadomi dokąd zmierzają i dlaczego to robią. Uczniom klas maturalnych proponujemy przygotowanie do matury – specjalnie opracowany kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego.

 

Jest to oferta skierowana szczególnie dla osób rozpoczynających ostatni lub przedostatni rok nauki w szkole średniej oraz dla wszystkich tych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje językowe i doskonale zdać egzamin maturalny z języka obcego zarówno w formie pisemnej jak i ustnej. 

Kurs maturalny ma na celu kompleksowo przygotować do egzaminu na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Podczas zajęć uczniowie powtórzą i poszerzą słownictwo z zakresu tematów wymaganych na egzaminie maturalnym, uporządkują wiadomości gramatyczne a także będą doskonalić wszystkie cztery sprawności (rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie ze zrozumieniem i pisanie).

DOROŚLI
(starsi i młodsi)
ŚRODA 20.09.2023r.  
godz.18:35-19:05

W naszej szkole nauka języka obcego jest dla pasją, a nie żmudnym obowiązkiem. W trakcie kursów łączymy kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów. Ważne jest dla nas indywidualne podejście, dlatego dobierając metody zwracamy szczególną uwagę na predyspozycje, uzdolnienia każdego kursanta oraz jego osobowość.

Pracujemy z uczniami, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka obcego, jak i również na wysokich poziomach umiejętności językowych, przygotowując osoby chętne do uzyskania Międzynarodowych Certyfikatów Językowych. Od wielu lat jesteśmy jednym z największych w naszym regionie Centrów Przygotowujących do  uzyskania Certyfikatów CAMBRIDGE.

Chcesz Nas poznać? Nie czekaj!

Zapisuję się na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową!

(W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 575-757-011 lub e-mail: sekretariat@naczynscy.pl !)


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress