Rok szkolny 2020/2021

1. Organizacja grup i koronawirus

W tym roku szkolnym będziemy chcieli rozpocząć nauczanie od połowy października. Zajęcia będą prowadzone podobnie jak w latach poprzednich, jednak w związku z epidemią koronawirusa jesteśmy zmuszeni do drobnych zmian organizacyjnych. Grupy prowadzone w tym roku będą liczyły od 4 do 6 osób, będą dobierane wiekowo i poziomowo. Lekcje będą prowadzone w naszych placówkach z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego tzn. lektorzy będą nosili przyłbicę, w trakcie zajęć będzie zachowany dystans pomiędzy uczniami a na terenie placówki w miejscach ogólnodostępnych, będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. Płyny do dezynfekcji będą dostępne w salach bądź w korytarzu. Po każdych zajęciach będzie przerwa techniczna 10-15 minutowa w celu wywietrzenia sal oraz ich dezynfekcji.

2. Ewentualny lockdown i nauka zdalna

Pomimo zachowania wszelkich środków bezpieczeństwa, niestety istnieje pewne ryzyko lock down’u placówek edukacyjnych. W takiej sytuacji będziemy zmuszeni przejść na jakiś czas na nauczanie zdalne w formie lekcji ONLINE. Lekcje takie będą prowadzone na żywo z lektorem, o tej samej godzinie i w tym samym dniu co wyznaczone wcześniej lekcje stacjonarne a jedyną różnicą pomiędzy nimi a lekcjami stacjonarnymi będzie fakt iż uczniowie będą widzieć się i słyszeć wzajemnie z pomocą komputera. Klienci, którzy zdecydowali się na naukę w systemie stacjonarnym, otrzymają w związku ze zmianą formy nauki jednorazową bonifikatę w wysokości 50 zł wypłacaną po ukończeniu kursu.

3. Rok szkolny i semestry

Rok szkolny dzielimy na dwa semestry – pierwszy rozpocznie się w połowie października i zakończy w połowie stycznia. Po nim będziemy chcieli rozpocząć nowy semestr, który zakończy się w czerwcu 2021. Zajęcia będą nagrywane na dyktafonach w formie plików mp3, materiały udostępniane przez platformę a z lekcji ONLINE będzie dodatkowo dostępne nagranie audio-video na platformie. Ze względu na aktualną sytuację oraz panujące obostrzenia umowę podpisujemy na semestr, licząc na to iż po nowym roku sytuacja epidemiczna się zmieni a rygory zelżeją. Mamy też nadzieję, że w drugim semestrze będziemy mogli zaoferować równie dobre, jak nie lepsze warunki współpracy.

4. Jak się zapisać do szkoły

Warunkiem zapisania się na kurs w przypadku nowego ucznia jest dokonanie rejestracji w trakcie rozmowy telefonicznej z asystentem lub samodzielne wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie www.naczynscy.pl. W przypadku uczniów kontynuujących naukę, należy zweryfikować poprawność danych personalnych i teleadresowych podczas rozmowy telefonicznej.

Kolejnym krokiem gwarantującym rezerwację miejsca w grupie jest dokonanie przelewem bądź kartą w placówce opłaty za semestr lub pierwszej raty i przesłanie potwierdzenia mail’em na adres: sekretariat@naczynscy.pl.

Na podstawie zgłoszenia i wpłaty przygotowana zostanie dla Państwa umowa, którą podpiszecie elektronicznie przez naszą platformę Langlion.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress