Kadra

mgr Mikołaj Naczyński

Właściciel Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY

Założyciel i twórca szkoły. Z wykształcenia informatyk-ekonomista oraz manager z zakresu Zarządzania Oświatą. Uczestniczy i współtworzy każdy aspekt działania placówki, wyznaczając kierunki realizacji i jej rozwoju. Zwolennik nowoczesnych metod nauczania i cyfryzacji procesów poznawczych. Autor i koordynator realizowanych przez szkołę językowych projektów szkoleniowych z funduszy Unii Europejskiej i budżetu państwa.

mgr Anita Naczyńska

Właścicielka Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY

Założycielka szkoły, jest wszechstronnie doświadczoną, wieloletnią wykładowczynią języka angielskiego, która przez lata pracy doskonaliła i unowocześniała swoje Autorskie Metody Nauczania, doprowadzając ich jakość i poziom prawie do perfekcji. W procesie nauczania również nadzoruje, wspomaga oraz ocenia pracę kadry lektorskiej. Aktualnie oprócz prowadzenia Naszej Placówki mgr Anita Naczyńska pełni również zaszczytną funkcję Przewodniczącej Komisji Edukacji Rady Powiatu Lublinieckiego.

mgr Katarzyna Nowak

Dyrektor metodyczna, lektor j.angielskiego i j.niemieckiego

Koordynator kursów językowych we wszystkich filiach Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY. Lektor języka angielskiego i niemieckiego. Cierpliwa, pomysłowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Starannie krok po kroku prowadzi swoich uczniów, zarówno dzieci jak i dorosłych, przez tajniki języka obcego. To perfekcjonistka w każdym calu. Z niezwykłą starannością i wielką pasją przygotowuje i prowadzi swoje zajęcia, bo jak sama mówi „Robię to, co kocham i staram się to robić jak najlepiej potrafię”.

Agata Kazek

Manager d/s Obsługi Klienta

Koordynuje pracę sekretariatów Sieci Szkół NACZYŃSCY oraz odpowiada za jakość i sposób ich działania. Swoje stanowisko uważa za najważniejszy element każdej firmy dlatego stara się w pełni wykonywać zlecone jej obowiązki rzetelnie i na czas. Nabywa perfekcję w ciągu dalszym, skupia się przede wszystkim na zadowoleniu klientów i skrupulatnym dopinaniu spraw na "ostatni guzik". Pełna optymizmu, energii na kolejne lepsze jutro , z chęcią podejmuje się nowych przedsięwzięć. Jej motto: "Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie".

mgr Paulina Dachowicz

Lektor j.angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej i podyplomowych studiów z zakresu tłumaczeń. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem, bo uczyć oznacza dla niej jednocześnie rozwijać własną kompetencję językową. W obecnych czasach liczy się przede wszystkim komunikacja, dlatego też swoje zajęcia opiera na rozwijaniu sprawności mówienia. Satysfakcję sprawia jej zadowolenie kursantów z postępów w nauce.

mgr Olga Strużyk

Lektor j.angielskiego

Lektor języka angielskiego, ukończyła studia magisterskie z tłumaczeń w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Jest osobą ambitną, która dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów. Chętnie dzieli się wiedzą i z satysfakcją, obserwuje osiągnięcia uczniów. Prowadzenie zajęć to dla niej również ciągłe sprawdzanie się i doskonalenie metod i technik nauczania.

mgr Anna Mateja

Lektor j.angielskiego

Dyplomowany nauczyciel języka angielskiego. Ukończyła studia na kierunku Filologia Angielska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Opolskim. Ceni młodzież i lubi z nią pracować, czym zajmuje się od dwudziestu lat. Niezmiennie fascynuje ją bogactwo języka angielskiego i różnorodność kultury krajów obszaru anglojęzycznego.

mgr Jadwiga Podobińska

Lektor j. angielskiego, j. francuskiego

Magister politologii i filologii angielskiej. Posługuje się biegle językiem francuskim i angielskim. Ma doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Nauczanie to jej pasja, poparta długoletnim doświadczeniem oraz wykształceniem. W swojej pracy dydaktycznej kieruje się skutecznością, kładąc nacisk na komunikację. W życiu prywatnym i zawodowym – wulkan energii, uśmiechu i optymizmu. Po pracy jest miłośniczką aktywnego spędzania czasu ze swoją rodziną. 

mgr Katarzyna Bugno

Lektor j. angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim, nauczyciel języka angielskiego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Zafascynowana kulturą Wielkiej Brytanii, spędziła tam 2 lata szlifując język i poznając ten piękny kraj. Energiczna i optymistyczna, satysfakcję czerpie z sukcesów swoich uczniów. W nauczaniu główny nacisk kładzie na komunikację i poszerzanie wiedzy swoich uczniów z zakresu kultury krajów anglojęzycznych.

mgr Katarzyna Małek

Lektor j.angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej, doświadczony lektor i wieloletni nauczyciel języka angielskiego. Energiczna, optymistycznie nastawiona do nowych wyzwań. Chętna do przekazywania swojej wiedzy i kreatywności do nauki i poszerzania umiejętności językowych.

Izabela Szleper

Lektor j. angielskiego

Osoba komunikatywna, otwarta oraz optymistyczna i pracowita.  Zafascynowana kulturą anglo-saską, nie tylko językiem, ale również historią i zwyczajami.  12 lat spędzonych na Wyspach Brytyjskich pozwoliło jej na praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych oraz na ich doskonaleniu. Pobyt i życie w Anglii były wspaniałą i wyjątkową okazją do bezpośredniej komunikacji i stałej konfrontacji językowej w sytuacjach, które spotykacją nas na co dzień.Tą wiedzą bardzo chętnie podzieli sie z tymi,którzy mają chęci poszerzać swoje horyzonty poprzez naukę języków obcych.

mgr Karol Sobala

Lektor j.angielskiego

Lektor języka angielskiego. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nauczanie języka angielskiego zawsze stanowiło jego pasję. Umiejętne stosowanie nowoczesnych i aktywizujących metod nauczania to jego wielka zaleta. Profesjonalista i perfekcjonista w tym co robi. Stale rozwija swoje umiejętności, poszerzając wiedzę z zakresu metodyki nauczania. Największą nagrodą w procesie przekazywania wiedzy stanowi dla niego rozwój jego podopiecznych.

Drew Gurewitz

Lektor j. angielskiego

With over two decades in corporate America, in such capacity as corporate fitness, training, communications and management.  Additionally, I held a ten-year appointment as Professor at California State University Department of Engineering.  In late 2015, my wife and I decided to move to Poland in order to expand our international corporate eLearning business and to be closer to family.  With a love for history and travel, living in Eastern Europe affords the location and adventure we desire.  A chance to meet new people, a new language and its rich heritage is what makes Poland very exciting for us.  We have lived many places; from across the US, down in Central America and now Europe, we have finally found our home. To learn more – please see this short “Meet Drew” video: http://idrewski.com/etc/MeetDrewNew.mp4

Julia Naczyńska

Lektor j.angielskiego

Studentka filologii angielskiej i hiszpańskiej. Optymistycznie nastawiona do życia, cierpliwa, kreatywna, oraz otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania. Pasjonatka nauki języków, jak i ich nauczania. Stawiająca jako nadrzędna wartość zadowolenie ucznia i progres w jego nauce. "Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to, kim Cię uczyni."

Aleksandra Budzyn

Lektor j.angielskiego

Ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską. Jest osobą kreatywną, pomysłową, pozytywnie nastawioną do świata. Uważa, że języka obcego warto uczyć się w każdym wieku. Nie boi się nowych wyzwań, a każde powierzone jej zadanie wykonuje z pełnym zaangażowaniem oraz precyzją. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, a ogromną satysfakcję sprawia jej możliwość dzielenia się wiedzą przy jednoczesnej zabawie. Ponadto uważa, iż człowiek uczy się całe życie, dlatego systematycznie poszerza swoją wiedzę.

mgr Angelika Kabus

Lektor j.niemieckiego

Absolwenta Filologii germańskiej o ukończonej specjalizacji: nauczyciel języka niemieckiego oraz polskiego. Stypendium odbyte w Niemczech dało jej możliwość bezustannego obcowania z językiem niemieckim oraz zdobycie umiejętności językowych, które są przekazywane uczniom krok po kroku. Wychodzi z założenia, że nauczać należy nie tylko słowem, czynem, ale przede wszystkim sercem. Stara się pogłębiać swoją wiedzę nie tylko językową, ale i życiową, gdyż jak sama twierdzi „Człowiek uczy się przez całe życie”.

mgr Patrycja Tyczka

Lektor j.niemieckiego

Uwielbia przekazywać zdobytą wiedzę i umiejętności językowe, które sama stara się ciągle doskonalić. Kreatywna i pełna energii daje z siebie na każdej lekcji 100%. Największą radość sprawia jej satysfakcja i uśmiechnięte twarze uczniów na zajęciach.

mgr Katarzyna Zawada

Lektor j.niemieckiego

Absolwentka filologii germańskiej z zakresu translatoryki oraz studiów podyplomowych z nauczania języka obcego. Uwielbia przekazywać swoją wiedzę, którą ciągle poszerza i doskonali. Naucza z entuzjazmem i uśmiechem, dbając nie tylko o kompetencje językowe ucznia, ale również o przyjazną atmosferę na lekcji. Radosna perfekcjonistka, która motywuje uczniów do mówienia w języku obcym i stara zaszczepić im pewność siebie- nie tylko w nauce, ale również w życiu. Największą nagrodą jest dla niej zadowolenie ucznia i jego co raz lepsze umiejętności językowe.

Katarzyna Tarara

lektor j. niemieckiego

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą. Nauczyciel dyplomowany języka niemieckiego z 20-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na komunikację oraz doskonalenie metod nauczania. Kreatywna i zaangażowana w pracę z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Jej motto życiowe to: “Greife den Augenblick, er kehrt nie zurück! - Chwytaj chwilę, ona nigdy nie wraca!”

mgr Aleksandra Konicka-Dylka

Lektor j.niemieckiego i j.angielskiego

Języki obce jak i praca z ludźmi są jej pasją, dlatego zgodnie z wykształceniem pracuje jako lektor obu języków. Zdobytą w Niemczech podczas stypendium wiedzę o języku i kulturze skrupulatnie i z poświęceniem przekazuje swoim uczniom. W nauczanie wkłada całą energię i pasję, a zajęcia prowadzi kreatywnie i aktywizująco. Praca z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi daje jej mnóstwo satysfakcji i dzięki niej spełnia się zawodowo.

mgr Anna Plonka

Lektor j. rosyjskiego

Absolwentka Filologii Wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Opolskim. Wieloletni nauczyciel języka polskiego i rosyjskiego. Kocha uczyć innych, co potwierdza długi staż w nauczycielstwie. Językiem rosyjskim i kulturą Rosji pasjonowała się od najmłodszych lat. Obecnie swoją pasję pragnie przelać na uczniów i kursantów. Języki obce traktuje jako jedno z najważniejszych ogniw w edukacji i życiu każdego człowieka. Twierdzi , tak jak Johann Wolfgang Goethe, „Tyle razy jesteś człowiekiem, ile znasz języków obcych”.

mgr Katarzyna Skruszewicz

Lektor j. rosyjskiego i j.chorwackiego

Ukończyła studia w zakresie filologii rosyjskiej i filologii chorwackiej na Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu. Lektor z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi.

Zuzanna Więckowska

Lektor j. francuskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Częstochowie oraz Uniwersytetu Śląskiego. Lubi pracę z ludźmi, swoje zajęcia z uczniami zaczyna od stworzenia przyjaznej atmosfery, do której chce się wracać. Uważa, że "znać inny język, to jak posiadać drugą duszę

mgr Róża Kostur

Lektor j. włoskiego i j. angielskiego

Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach w 2015 roku, uzyskując tytuł magistra filologii włoskiej.  W między czasie rozpoczęła pracę zawodową w Katowicach w międzynarodowych firmach, gdzie ma możliwość korzystania ze swoich umiejętności językowych oraz poznawać nowe technologie z branży informatycznej. Swój wolny czas stara się spędzać na podróżowaniu, gdzie ma możliwość poznać nowe miejsca oraz ludzi. Uważa, że nauka języków obcych jest istotnym elementem w dzisiejszych czasach oraz powinna być rozpoczęta od najwcześniejszych lat, gdyż nie tylko otwiera horyzonty na poziomie zawodowym ale również kulturowym.

mgr Anastasiia Małota

Lektor j.angielskiego, j. hiszpańskiego, j. rosyjskiego, j.ukraińskiego

Absolwentka Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Lingwistycznego, gdzie zdobyła tytuł mgr tłumacza z języka angielskiego i hiszpańskiego oraz absolwentka Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie z tytułem mgr języka angielskiego w biznesie. Rodowita Kijowianką, w Polsce mieszka od 2 lat. Bardzo spodobał jej się Nasz kraj i dlatego zdecydowała się podjąć tutaj pracę i poznać lepiej Naszą kulturę oraz obyczaje. Interesują ją kontakty międzyludzkie, moda, literatura i retro filmy. 

Gunter Hoffmann Silva

Lektor j.hiszpańskiego

Spanish teacher since 2010. Gunter is a native Spanish speaker from Mexico. He has Master degree in business and he is specialized in marketing and how to make business in Spanish speaking countries. He loves to provide top quality and effective learning experiences so that learners can develop their Spanish language skills enabling students to communicating with Spanish speaking people for leisure, business or simply culture. ¡Hola! Soy Gunter, soy maestro de español nativo de México, me encanta dar mis lecciones y que aprendan sobre mi lengua y la cultura hispana y latinoamericana.

Monika Tyfel

Referent d/s Obsługi Klienta

Do jej głównych zadań należy obsługa klientów oraz dbanie o sprawy techniczno-administracyjne. Wkłada wiele wysiłku w budowanie pozytywnego wizerunku Szkoły. Przez swój profesionalizm i maksymalne skupienie na wykonywanych obowiązkach zapewnia właściwą prace sekretariatu. Angażuje się w akcje promocyjne oraz działalność charytatywną prowadzoną przez Szkołę a jej pogodne usposobienie i szczera chęć spełnienia wymagań klientów jest odbierana bardzo pozytywnie zarówno przez uczniów jak i przełożonych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress