Szanowni Państwo!

W odpowiedzi na Państwa zapytania telefoniczne i mail’owe informujemy, iż w tym roku szkolnym będziemy chcieli rozpocząć nauczanie od połowy października. Zajęcia będą prowadzone podobnie jak w latach poprzednich, jednak w związku z epidemią koronawirusa jesteśmy zmuszeni do drobnych zmian organizacyjnych. Grupy prowadzone w tym roku będą liczyły od 4 do 6 osób, będą dobierane wiekowo i poziomowo. Lekcje będą prowadzone w naszych placówkach z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego tzn. lektorzy będą nosili przyłbicę, w trakcie zajęć będzie zachowany dystans pomiędzy uczniami a na terenie placówki w miejscach ogólnodostępnych, będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. Płyny do dezynfekcji będą dostępne w salach bądź w korytarzu. Po każdych zajęciach będzie przerwa techniczna 10-15 minutowa w celu wywietrzenia sal oraz ich dezynfekcji.

Pomimo zachowania wszelkich środków bezpieczeństwa, niestety istnieje spore ryzyko lock down’u placówek edukacyjnych. W takiej sytuacji będziemy zmuszeni przejść na jakiś czas na nauczanie zdalne w formie lekcji ONLINE. Lekcje takie będą prowadzone z lektorem o tej samej godzinie i w tym samym dniu co wyznaczone wcześniej lekcje stacjonarne. Klienci, którzy zdecydowali się na naukę w systemie stacjonarnym, otrzymają w związku ze zmianą formy nauki jednorazową bonifikatę 50 zł wypłacaną po ukończeniu kursu.

Regulamin zapisów:

 1. Warunkiem zapisania się na kurs jest podpisanie umowy i wpłacenie opłaty za semestr lub pierwszej raty.

 2. Zapisy będą prowadzone przez internet na naszej platformie lub telefonicznie.

 3. Płatności za kurs można dokonać przelewem lub kartą (ale tylko w Lublińcu).

 4. Kursy rozpoczynamy od połowy października. Lekcje prowadzone są raz w tygodniu a plan zajęć będzie zbliżony do planu z lat poprzednich.

 5. Zajęcia będą nagrywane na dyktafonach w formie plików mp3, materiały udostępniane przez platformę a z lekcji ONLINE będzie dodatkowo dostępne nagranie audio-video na platformie.

 6. Płatności za kurs będzie można dokonać jednorazowo lub w 5 ratach.

 7. Dodatkowa jednorazowa opłata wpisowa pobierana jest w momencie podpisywania umowy i wynosi 50 zł.

  UWAGA! Z opłaty wpisowej w tym roku szkolnym zwolnieni będą wszyscy uczniowie, którzy kolejny rok kontynuują naukę w naszej szkole.

 8. Dodatkowe zniżki jednorazowe (zniżki nie mogą się łączyć):

  – 50 zł na drugie i kolejne dziecko

  – 50 zł Karta Dużej Rodziny

W miesiącu wrześniu dla osób chętnych przeprowadzimy bezpłatne zajęcia w formie stacjonarnej i ONLINE. Nasi lektorzy i obsługa sekretariatu będą się z Państwem kontaktować telefonicznie odnośnie zapisów i terminów zajęć.

Po analizie i wielu rozmowach z naszymi klientami, podjęliśmy decyzję iż w przypadku zawieszenia działania szkoły z powodu epidemii koronawirusa zmienimy formę nauki z lekcji stacjonarnych na ONLINE i nie będziemy ich wstrzymywać ani zamrażać. Będziemy chcieli dalej kształcić naszych uczniów, bo egzaminy i życie nie będą wiecznie czekać na koniec epidemii w Polsce a czas niestety ucieka..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress